Laipni lūdzam!

RIX Shipping — augstākās kvalitātes kuģniecības pakalpojumi

RIX Shipping – ir dibināta Rīgā 2008. gadā. Pieredzējušu kuģu aģentēšanas profesionāļu komanda, kas organizēs drošu un ātru Jūsu kuģu apkalpošanu, kā arī sniegs Jums nepieciešamos loģistikas pakalpojumus. Šo gadu laikā, pateicoties bagātai un daudzpusīgai mūsu darbinieku pieredzei, esam kļuvuši par vienu no kuģu aģentēšanas nozares līderiem.

Izvēloties mūsu pakalpojumus klienti izvēlas pakalpojumu kvalitāti un augstu apkalpošanas līmeni, kas balstīts uz efektivitāti, drošību un profesionālismu. Ar ikvienu klientu mēs veidojam stabilu ilgtermiņa sadarbību, kuras pamatā ir labi paveiktu darbu vēsture, ciešas sasvstarpējās lietišķās attiecības un pārliecība par drošību.

Piedāvājam pilnu pakalpojumu spektru loģistikas nozarei, tostarp:

Mēs strādājam ar ģenerālo kravu, lejamkravu, konteineru, RO-RO, nestandarta gabarītu kravu, smagsvara kravu, kruīza un militārajiem kuģiem un kuģiem, kuri ienāk remontu veikšanai.

RIX Shipping lepojas ar savu spēju piedāvāt pakalpojumus, kuri atbilst katra klienta individuālajām prasībām. Mēs esam pārliecināti par to, ka tieši tāda pieeja atšķir mūs no mūsu konkurentiem. Mūsu klienti zina, ka RIX Shipping ir pieredzējis partneris, kurš sniedz drošus padomus un kvalitatīvus pakalpojumus.