Kravu ekspedīcija

Pakalpojumi

RIX Shipping piedāvā pilnu pakalpojumu spektru loģistikas sfērā, ko īsteno paši, kā arī piesaistot uzticamus partnerus.

Mēs strādājam kā kravu un konteineru ekspeditors visā pasaulē, īstenojot pārvadājumus ar virszemes, gaisa un jūras transportu. Mūsu kolektīvā ir visu veidu kravu ekspeditori, ieskaitot ģenerālo kravu, cauruļu, cukura, augļu, saldētu zivju un gaļas transportēšanas eksperti. Papildu pārvadājumiem, importam un eksportam uz Eiropu tiek nodrošināta dokumentācijas noformēšanas, atmuitošanas un apdrošināšanas pakalpojumi.

RIX Shipping ir cieša sadarbība ar ekspeditoru firmām, kuras nodarbojas ar nestandarta un smagsvara kravu pārvadājumiem, kā arī ģenerālo, beramo un naftas produktu kravu ekspeditoriem. Mūsu partneri ir lieli un stabili uzņēmumi ar bagātu pieredzi un zināšanām nestandarta izmēru un svara kravu uzglabāšanā, pārkraušanā un pārvadāšanā.

RIX Shipping ir arī ievērojama pieredze un zināšanas par nestandarta kravām, un mēs piedāvājam risinājumus visa veida transportam, tai skaitā nestandarta izmēru kravām, smagsvara kravām, piegādei no durvīm līdz durvīm un kravu piegādei tieši norādītajā laikā. Mēs izstrādājam individuālus risinājumus atbilstoši klienta individuālajām vēlmēm un prasībām.

Kontakti

SIA "RIX Shipping"
33A-2A Kr. Valdemara str.,
Riga, LV-1010, Latvia
Reg. no. 40103170755
VAT ID: LV 40103170755
Phone: +371 66002578 (24/7)
Fax: +371 66002078
Email: agency@rixshipping.net